OGŁOSZENIA NA DZIEŃ 24.10.2019

1. Następne spotkanie 7.11.19 zapraszamy na 19,30 do dolnego kościoła na Mszę Świętą. Za tydzień nie będzie spotkania w związku z przypadającym na następny tydzień dzień Wszystkich Świętych.
2. Kolekta (taca) zebrana na Mszy Św. będzie przeznaczona na cele wspólnoty.
3. Dziękujemy za włączenie się członków wspólnoty w modlitwę różańcową którą jako wspólnota prowadziliśmy we wtorek.
4. Przez kolejne dwa tygodnie – formujemy się indywidualnie przez rozważanie pytań otrzymanych na dzisiejszym spotkaniu.
5. Zapraszamy do udziału w spotkaniach Diakonii
– Modlitwy wstawienniczej we wtorki po nabożeństwie, szczegóły u Alicji Górkiewicz
– Modlitwy orędowniczej w środę 6go listopada około 19tej w dolnym kościele

Prośba od koordynacji o modlitwę za wydarzenie LUBLIN UWIELBIA
Trwają jeszcze do końca października zapisy na wolontariat (do pomocy przy organizacji wydarzenia LUBLIN UWIELBIA) ZAPRASZAMY, adres wolontariat@odnowa.lublin.pl

WYDARZENIA PRIORYTETOWE LUBELSKIEJ ODNOWY:
1. 29-30.11.2019 – LUBLIN UWIELBIA
2. 15-16.05.2020 – CZUWANIE ODNOWY W CZĘSTOCHOWIE – Nasz koordynator ks. Artur został przewodniczącym KZK* bądźmy z nim.

*Krajowy Zespół Koordynatorów (KZK) nie sprawuje władzy w Odnowie w Duchu Świętym, jest natomiast znakiem jedności polskich wspólnot.